27 січня 2014 під час Євромайдану Річард Бренсон закликав українську владу скасувати закони про диктатуру від 16 січня, а також висловив обурення з приводу того, що в Україні гинуть учасники протестних акцій. Після російської анексії Криму підприємець звернувся до світової громадськості й бізнесу із закликом, щоб США і Євросоюз поставилися до ситуації в Криму як до вкрай невідкладної проблеми. Основним кроком Західного світу, на думку Бренсона, має стати поступова відмова від енергозалежності від Росії.

На початку вересня 2014 року Річард Бренсон відвідав Україну, провівши пресс-конференцію, у якій повідомив, що бореться разом з іншими бізнесменами проти Путіна і закликає його спинитися заради миру та процвітання у всьому світі. Він планує зустрітися особисто з Путіним. Також, він вдягнув вишиванку і відмітив, «що не бачить жодної нації у світі, яка б настільки була згуртованою при нападі ворога».

30 квітня 2015 року Бренсон був головним спікером на Forum One Ukraine, одному з найбільших бізнес-форумів Центральної та Східної Європи. Форум пройшов у Національному палаці мистецтв «Україна».